• O nas

• W Liceum Niepublicznym im. Janusza Korczaka w Warszawie dbamy o atmosferę sprzyjającą rozwojowi uczniów i stawiamy na indywidualne podejście do każdego ucznia.

U nas priorytetem jest nie tylko rozwój intelektualny, ale także emocjonalny i społeczny uczniów. Nasza szkoła jest jak rodzinne środowisko, gdzie każdy uczeń ma szansę rozwinąć swoje pasje, zainteresowania i umiejętności w bezpiecznej i wspierającej atmosferze.

Nasi doświadczeni nauczyciele angażują się w budowanie relacji opartych na zaufaniu i szacunku, co umożliwia im lepsze zrozumienie potrzeb każdego ucznia. Dzięki temu możemy zapewnić spersonalizowane podejście do nauczania, dostosowane do indywidualnych umiejętności, tempa i stylu uczenia się każdego dziecka.

W naszym liceum ważna jest także bliska współpraca z rodzicami. Regularny kontakt i otwarta komunikacja pozwalają nam lepiej zrozumieć sytuację ucznia i efektywniej wspierać go w jego rozwoju.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać się nie tylko akademicko, ale również emocjonalnie i społecznie, to nasze liceum jest idealnym wyborem. Tutaj każdy uczeń może czuć się doceniony, wsparciem otoczony i bezpiecznie rozwijać swoje potencjały.

Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne rozpoczęło swoją działalność w roku 1998.

W okresie 22 lat istnienia szkołę ukończyło ponad 500 absolwentów. Większość z nich kontynuuje naukę na studiach wyższych, tj. uniwersyteckich lub politechnicznych, państwowych i prywatnych.

W dniu 01.10.2023 w związku z restrukturyzacją szkoły została zmieniona nazwa i patron szkoły. Obecnie jest to Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne im. Janusza Korczaka.

Chętnych, którzy chcieliby poznać bliżej szkołę i środowisko szkoły zapraszamy codziennie w godzinach 8:00 - 15:00.

Marcin i Małgorzata Darscy, Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne im. Janusza Korczaka

• Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne im. Janusza Korczaka
      • Rogatkowa 50